İK Politikamız

Sürekli Gelişim, Gelişim için de MechSoft

Bizler hızlı büyüyen genç ve dinamik bir teknoloji firmasıyız. Farklı bir şeyler üretmek isteyenler bizimle çalışmaktan çok mutlu olacaklardır. Her gün fark yaratabileceğiniz bir yerde çalışmak oldukça heyecan verici. MechSoft olarak, rekabetçi pazarda müşterilerimizin günlük işlerini yazılım desteği sayesinde çok daha verimli ve hızlı yapabilmelerini sağlıyoruz. Bize katılacak olursanız (umarız ki öyle olur), her gün yeniliğin içerisinde yer almak ve yüzlerce müşterimizin başarısı için çalışmak en büyük motivasyon kaynağınız olacaktır.

İnanıyoruz ki başarının temel anahtarı takım çalışmasıdır. Herkes hata yapabilir; fakat en önemli nokta yapılan hatanın tecrübe edilip, tekrarlanmamasıdır. MechSoft'ta hata yapmaktan korkmamanız gereken bir çalışma ortamı vardır.

Şayet aşağıdaki özelliklere sahipseniz, MechSoft'ta çalışabilecek doğru bir adaysınız demektir.

 Dürüstlük

 Zeka

 İstek / Heyecan

Her gün yeni bir şeyler öğreniyoruz. Siz de bu takımın bir üyesi olmak isterseniz Açık Pozisyonlarımıza göz atabilirsiniz.

 
 

Şayet, yetenek, yüksek motivasyon, çok çalışma, dürüstlük ve sadakat özelliklerin arasında bulunuyorsa, bize başvurabilirsin. 

Açık Pozisyonlarımızı İncele