İK Politikamız

Sürekli Gelişim, Gelişim için de MechSoft

Bizler, 2008 yılından bu yana birçok kez Deloitte Fast 50 programı kapsamında Türkiye’nin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketinden biri seçilen, çok kısa zamanda büyük başarılar yakalayan ve önemli referanslar elde eden yenilikçi bir teknoloji firmasıyız. 

MechSoft  olarak,  “Müşterilerinin Güvenilir Dijital Danışmanı”  olma mottomuzla rekabetçi pazarda müşterilerimizin günlük işlerini yazılım desteği sayesinde çok daha verimli ve hızlı yapabilmelerini sağlıyoruz. 

Başarının temel anahtarının ekip ruhu ve takım çalışması olduğuna inanıyor ve sahip olduğumuz bu ekip ruhuyla; birlikte üretiyor, birlikte gelişiyor ve başarının keyfini birlikte paylaşıyoruz. 

Biz, amatör ruhunu hiç kaybetmeyen profesyonellere güveniyoruz. Dürüstlüğe, bilgi birikimine, meslekte yeni keşiflere ve artı değer üretebilmeye inanıyoruz.

 
 

Hızla dijitalleşen bir dünyada insan odaklı sistemlere inanıyoruz. Çalışanlarımızın memnuniyetini ilk sıraya alarak emeğe, birikime, doğru performans değerlendirmesine ve mesleki gelişime dayanan iş süreçlerini önceliklendiriyoruz.

Bu kapsamda, Temmuz 2023 tarihinde  Great Place to Work Enstitüsü  tarafından yürütülen programda  “Harika İş Yeri”  sertifikasyonu almaya ikinci defa hak kazandık. 

Biz sürekli büyüyen ve bilgisini de o oranda büyüten bir organizasyonuz.

Sen de yetenek, yüksek motivasyon, çok çalışma, dürüstlük ve sadakat gibi değerlere inanıyorsan, kariyer yolculuğunda birlikte yol alabiliriz. 


...

Yüksek motivasyona sahip, alanında uzman, ve eğlenceli bir ekibin parçası olmak istiyorsan, ilanlarımızı inceleyebilir ve  başvurunu yapabilirsin!


Açık Pozisyonlarımızı İncele