E-Ticaret Sektörüne Özel Yazılım Çözümleri

Müşteri Deneyimini Güçlendirin: E-Ticaret Süreçlerinde Teknolojik Dönüşüm

E-ticaret sektörü, dijital dönüşümün hızla yaşandığı ve rekabetin giderek arttığı önemli bir alan olarak öne çıkmaktadır. İşletmeler, müşteri beklentilerini karşılamak, verimli çalışmak ve rekabet avantajı elde etmek için teknolojik çözümlere ihtiyaç duyar. CloudOffix, e-ticaret süreçlerinde sunduğu yenilikçi çözümlerle işletmelere dijital dönüşümde güçlü bir destek sağlar.

e-Ticaret Web Sitesi Tasarımı

Sürükle ve bırak özelliği sayesinde kullanımı kolay olan CloudOffix Web Sitesi Oluşturucu, işletmenize sergileme ve satış yapma platformu sunacak.

E-posta Pazarlama

Mal ve hizmetlerinizi pazarlamak için e-postaları kullanın. Toplu e-postalar göndererek daha geniş bir kitleye ulaşın.

Canlı Sohbet

Müşterilerinizle canlı sohbet yoluyla iletişim kurun ve destek sağlayın. Ön satış sorularını yanıtlayın ve satış sonrası destek sunun.


Pazarlama Otomasyonu

Pazarlamanızı otomatik hale getirin. E-postalar gönderin, izleyin ve otomatik olarak takip edin.

Anket Yönetimi

Gelişebilmek için nerede gelişmemiz gerektiğini bilmemiz gerekiyor. Müşterilerinizden memnuniyet anketleri ile görüşlerini sorun.

Çoklu Kanal Destek Yönetimi

Müşterilerinizin birden fazla kanaldan sizinle iletişime geçmesine izin verin. Erişilebilir olun.

Pazar Yeri Entegrasyonu

Favori pazar yerinizle entegre olun. Tercih ettiğiniz satış platformu hangisi olursa olsun, entegre olun ve satış yapmaya başlayın.


Güvenli Ödeme Geçitleri

Güvenli ve yaygın olarak bilinen ödeme geçitleri aracılığıyla ödemeler alın.

Gönderi Entegrasyonu

Ürünleri müşterilerinize teslim etmek için taşıma şirketleriyle entegre olun.


e-Ticaret Websitesi Tasarımı


Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi duyurmak için profesyonel bir web sitesi tasarlayın, CloudOffix'in kullanımı kolay sürükle ve bırak özelliğine sahip şablonları sayesinde kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan mobil uyumlu bir web sitesi tasarlayın.

Daha Fazla Bilgi Alın

MechSoft - Sektörler - E-Ticaret Sektörüne Özel Yazılım Çözümler - E-Ticaret Websitesi Tasarımı

 

E-posta Pazarlama


Müşterilerinize veya potansiyel müşterilerinize e-postalar göndererek iletişimizi güçlendirin. Kampanyalar oluşturun, gruplandırmalar yapın, e-postalarınızı gönderin ve hangilerinin açıldığını ve tıklanıldığını takip edin. A/B Testi kullanarak gelecekteki kampanyalarınız için en stratejileri oluşturun.

Daha Fazla Bilgi Alın


MechSoft - Sektörler - E-Ticaret Sektörüne Özel Yazılım Çözümler - E-Posta Pazarlama


Canlı Sohbet


Müşterilerinizin size her kanaldan ulaşmasına olanak tanıyın. Canlı sohbet, müşterilerinizin sorunlarını dile getirdiği ilk kanaldır. Ek olarak canlı sohbet üzerinden potansiyel müşteriler yaratın.


Daha Fazla Bilgi Alın

MechSoft - Sektörler - E-Ticaret Sektörüne Özel Yazılım Çözümler - Canlı Sohbet

 

Pazarlama Otomasyonu


Pazarlama otomasyonunu kullanarak otomatik ve hedeflenmiş kampanyalar oluşturun. Olası müşterilerinizi önceden belirlenmiş bir şekilde ulaşın. Müşterilerin ilgisini çekmek ve satışa kadar onları  bilgilendirme için kişiselleştirilmiş e-postalar gönderin.


Daha Fazla Bilgi Alın


MechSoft - Sektörler - E-Ticaret Sektörüne Özel Yazılım Çözümler - Pazarlama Otomasyonu


Anket Yönetimi


Oluşturduğunuz anketleri ister geri bildirim toplamak isterseniz de iletişiminizi güçlendirmek için kullanın. Dilediğiniz konuda istediğiniz şekilde anketlerinizi oluşturun paylaşın ve raporlamasını alın. 

Daha Fazla Bilgi Alın

MechSoft - Sektörler - E-Ticaret Sektörüne Özel Yazılım Çözümler - Anket Yönetimi

 

Destek Yönetimi


Canlı sohbet, e-postalar, web sitesi formları veya hatta doğrudan temsilciler aracılığıyla birden fazla kaynaktan gelen destek taleplerini toplayın. Dilerseniz önceliklendirin, kategorilere ayırın veya ilgili çalışana atayın.


Daha Fazla Bilgi Alın


MechSoft - Sektörler - E-Ticaret Sektörüne Özel Yazılım Çözümler - Destek Yönetimi


Pazar Yeri Entegrasyonu


Instagram, Facebook, Amazon, Ebay... Pavori pazar yeriniz üzerinden satış yapın. Müşterilerinizle doğru yerlerde bağlantı kurun. Görünürlüğünüzü ve dolayısıyla satışlarınızı artırın.


Daha Fazla Bilgi Alın

MechSoft - Sektörler - E-Ticaret Sektörüne Özel Yazılım Çözümler - Pazar Yeri Entegrasyonu

 

Güvenli Ödeme Geçitleri


Herkes tarafından bilinen güvenli ödeme geçitleri ile ödemelerini alın. Müşterilerinize birden fazla seçenek sunun. Bu sayede ürün ve hizmetlerinizin  yapmanıza ve ödemeleri almanıza olanak tanır.


Daha Fazla Bilgi Alın


MechSoft - Sektörler - E-Ticaret Sektörüne Özel Yazılım Çözümler - Güvenli Ödeme Geçitleri
MechSoft - Sektörler - Etkin Raporlama

Etkin Raporlama

CloudOffix'in güçlü raporlama özelliği, işletmelere veri analizini kolaylaştırmak için kapsamlı ve anlaşılır raporlar oluşturma fırsatı sunar. Bu sayede iş süreçlerinin performansını yakından takip etmek mümkün olur. Ayrıca CloudOffix'in ücretsiz raporlama fonksiyonu, veri analizini daha basit ve etkili hale getirmek amacıyla verileri farklı grafikler ve görsellerle göstererek işletmelere büyük bir kolaylık sağlar.


MechSoft - Sektörler - Mobil Uyumluluk

Mobil Uyumluluk

CloudOffix, mobil uyum özelliği ile kullanıcılarına iş süreçlerini hareket halindeyken bile rahatça yönetme imkanı sunar. Mobil cihazlar üzerinden erişilebilen ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan CloudOffix, kullanıcılara esneklik ve verimlilik sunar. İşletmeler, saha çalışanları ve uzaktaki ekipleri ile etkili bir iletişim ve işbirliği kurarak süreçleri daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde yönetebilirler.


MechSoft - Sektörler - Entegrasyon

Entegrasyon

CloudOffix, API'lar aracılığıyla farklı yazılımlar ve sistemler arasında veri akışını kolaylaştırarak işletme içinde bulunan tüm yazılımlar arasında kesintisiz bir veri paylaşımı sağlama yeteneği sunar. Bu, süreçlerin daha etkin bir şekilde işlemesine katkıda bulunur.

İletişim Formu